Fiets mee in de Giro!
|
|
|||||||||||||||||
| « Terug |
Tell a friend
Inschrijving gesloten
|
Beschrijving

Op vrijdag 7 en zaterdag 8 mei organiseert het Rabobank Corporate Management Traineeship een Masterclass voor talentvolle academici die een carrière als Junior Zakelijk Bankier overwegen. In twee dagen tijd heb je de gelegenheid om intensief kennis te maken met de Rabobank en het Corporate Management Traineeship in het bijzonder.
Neem jij als talentvolle academicus de start van je carrière net zo serieus als wij dat doen? Ben je ambitieus en ga je geen uitdaging uit de weg? Koers dan tijdens de Masterclass, letterlijk en figuurlijk, met ons mee naar de top!
Op de eerste dag van het programma, vrijdag 7 mei, informeren wij je over Rabobank Groep en het Traineeship programma. Daarna ga je aan de slag met een case study. Deze zal verzorgd worden door Corporate Management Trainees. De inhoud van de Masterclass zal een goede afspiegeling zijn van wat je zelf in het intensieve jaar binnen de Rabobank als Corporate Management Trainee kan ervaren.
De tweede dag, zaterdag 8 mei, zal je deelnemer zijn aan de Giro d’Italia. Je krijgt een kijkje achter de schermen van dit wielerspektakel. Onder begeleiding van de Rabobank wielrenners zal je op deze dag ook sportief uitgedaagd worden!
Gedurende de gehele Masterclass zullen Trainees en (Senior) Managers van Rabobank aanwezig zijn. Als geen ander kunnen zij je vertellen hoe je jouw loopbaan in hoge versnelling van start kan laten gaan.
De belangrijkste feiten:
Wat:
Masterclass Rabobank Corporate Management Traineeship
Wanneer:
Vrijdag 7 en zaterdag 8 mei 2010
Voor wie:
Masterstudent met financiële affiniteit, die uiterlijk voorjaar 2011 afstudeert.
Selectieprocedure:
Op basis van cv, cijferlijst en motivatiebrief maken we een selectie van kandidaten die uitgenodigd zullen worden voor een sollicitatiegesprek. Uiteindelijk worden circa 20 deelnemers naar aanleiding van deze gesprekken geselecteerd voor de Masterclass.
| Inschrijving gesloten |








.jpg)






