Ga naar navigatie | Ga naar login | Ga naar content

Inhousedagen — Nr 1 in Nederland.
Inhousedagen — Nr 1 in Nederland

Er Staan Nu 5 Inhousedagen Online!



Stage Oriëntatie Dag

Procter & Gamble
Bedrijfsnaam: Procter & Gamble
Interessant voor: Marketing & Sales
Inschrijven:
van 10-02-2011
tot en met 24-03-2011
Niveau: WO
Start: 30-03-2011
Einde:
Locatie: Van Nelle Ontwerpfabriek, Rotterdam
« Terug
Tell a friend Inschrijving gesloten

Beschrijving

Wil jij in één dag alles ontdekken over een stage binnen Marketing of Customer Business Development (“Sales”) bij Procter & Gamble? Maak dan kennis met P&G’s top-managers, cultuur en uitdagingen tijdens de Stage Oriëntatiedag Dag op 30 maart in de Van Nelle ontwerpfabriek in Rotterdam. 

Wie zijn wij

Procter & Gamble biedt de juiste omgeving om jezelf volledig te ontwikkelen. Iedere starter ervaart bij P&G de uitdaging om deel uit te maken van één van de meest succesvolle FMCG bedrijven in de wereld. P&G innoveert permanent 300 topmerken en verkoopt in maar liefst 180 landen. Daarbij gaat het voornamelijk om artikelen voor dagelijks gebruik. Denk hierbij aan merken als Ariel, Gillette, Duracell, Pringles, Olaz, Wella, Herbal Essences, Boss, Dolce & Gabbana, Max Factor en Dreft. Onze doelstelling is "het leven van de internationale consument verbeteren".

Wie zoeken wij

Je loopbaanmogelijkheden zijn bij P&G vrijwel ongelimiteerd. Afhankelijk van je eigen wil, je wensen en je talenten kunnen wij je dankzij onze grote schaal en unieke "build from within"-cultuur kansen bieden die je elders niet vindt. Natuurlijk ook in het buitenland. Vanaf dag één krijg je verantwoordelijkheid, maar je staat niet alleen. Iedereen bij P&G kan je vertellen dat je behalve opleidingen op maat en ‘training-on-the-job’ ook kunt rekenen op 100% support van je manager/coach. P&G staat voor: leiderschap, ownership, samenwerken, integriteit, passie om te winnen en vertrouwen.

Het is belangrijker wie jij bent dan wat je exact hebt gestudeerd. Het gaat om persoonlijkheid, om karakter. Beschik jij over analytisch vermogen, leiderschap en commercieel gevoel? Heb jij pit? Neem jij graag het initiatief en heb jij doorzettingsvermogen? Heb je dit aangetoond tijdens je studie? Dan ben jij degene die wij zoeken.

De inhousedag

Voor onze Stage Oriëntatiedag zijn wij op zoek naar universitaire Bachelor studenten met interesse in Marketing of Customer Business Development (“Sales”). Tijdens de dag wordt je aan de hand van presentaties en workshops wegwijs gemaakt in de wereld van Procter en Gamble.


Inschrijving gesloten